25310-43820 Radiateur sambu na bisi ya hyundai ya lutondo mpi bisi ya H100

25310-43820 Radiateur sambu na bisi ya hyundai ya lutondo mpi bisi ya H100
Mambu ya fioti-fioti:
No ya Kitini: 25300-43820
Bunene ya kati: 405 x 595 x 26 mm
Mutindu ya Kupesa: Kupesa Maboko
Kima ya mfunu: Aluminium
Kima ya reservoir: plastique
Diametre ya kisika ya kubasisa masa: 35 mm
Tinda Kuyula
Ntendula
Tinda Kuyula
Nsikudukusu ya bima
Kitini No 25300-43820
Dimensions ya mfunu 405 x 595 x 26 mm
Mutindu ya kutinda Kubalula na maboko
Bima ya mfunu Aluminium
Bima ya reservoir Plastike
Diametre ya kisika ya kubasisa masa 35 mm
Diametre ya kukota 35 mm
Kutunga madidi Ba-alette ya madidi ya bo me souder
Kupesa madidi mpi ngidika ya A/C Radiateur
Referansi
YUNDAI 2530043600
YUNDAI 2530043620
YUNDAI 2530043660
YUNDAI 2530043810
YUNDAI 2531043600
YUNDAI 2531043810
YUNDAI 2531043820
Bakaminio ya bo lenda sadila
E nkumbu a kunku 25300-43820 yafwana muna makalu makaka ma HYUNDAI ye KIA, nze una ulandanga .
Bisi ya GRACE 1993-2004
H-1 / bisi ya STAREX 1997-2004
Bisi H100 1993-2000
H100 Fourgon 1993-2004
Bansangu ya nkaka
HS CODE 8708911000
Bunene ya kima Nsiku
Mutindu 100% ya mpa
MOQ. PC 1
Kupesa bima 000 pcs na mposo mosi
Dibuki J-CREST Emballage / Paquet neutre / mutindu ba nsatu ya ba clients
Kufuta T/T, Union ya Westi, L/C, Grame ya Mbongo
Garantie Ngonda 12
Mutindu ya kutinda Nzadi-Mungwa / Mupepe / DHL / UPS
Kisina ya bima Chine

 

Radiateur ke katulaka tiya na masa yina ke pesaka madidi na motere mpi ke sadisaka sambu tiya kuvanda kaka mutindu mosi. Kupona radiateur ya mbote kele mfunu mingi na mpila nde motere kukuma ve tiya mingi mpi kutanina motere na kubeba yina kekatukaka na tiya-.

 

1001

2001

3001

 

FAQ

 

Q: 1.Nge lenda pesa ba radiateur sambu na ba zandu ya climat ya tiya-?

A: Inga. Beto lenda pona mambu ya mbote na kutadila mutindu bo ke sadilaka kamio, kisika yina bo ke salaka kisalu mpi mambu yina bakiliya ke lombaka sambu na bima yina bo ke sadilaka.

Q: 2. Inki mutindu ntangu ya kupesa?

A: Sambu na bima yina kele na stoki, beto ke pesaka yo na nsungi ya bilumbu 7; sambu na bayina kelombaka kusala bima, kupesa bima kebakaka bilumbu 30-45.

Q: 3.Keti ba radiateur sambu na transmission automatique ti ya maboko ke sobaka?

A: ntangu nionso ve. Ba radiateur ya nkaka ya transmission automatique-ke vandaka ti kima mosi ya ke sadisaka na kupesa mafuta madidi, kansi ba version ya transmission ya maboko lenda vanda ti ngidika ya nkaka. E nsangu zazi zifwete sikidiswa vitila zavanga e lekwa.

Q: 4. Inki mutindu nge ke taninaka ba nsinga ya radiatere na ntangu ya kutambula?

A: Ba radiateur ta vanda ya kufuluka ti bima ya ke taninaka ba coin, ba sacs plastiques, ba cartons ya kati mpi ba cartons ya kupesa ngolo sambu na kufiotuna deformation ya ba alette mpi kubeba ya bima yina bo ke nataka na maswa.

Q: 5.Inki kele kisalu na nge ya kutinda?

A: Beto lenda pesa bisalu sambu na kubongisa maswa, kuvukisa bima, kuzabisa mambu na douane, kuyidika mikanda ya kutinda mpi kupesa bima mingi na port ya maswa. E salu kia twasa lekwa muna nzo ye nzo kivaikisanga mpe muna mbanza zakaka.

 

Ekuma Osolele Saikan?

 

product-800-591

product-1325-467

 

Tags ya tiya: 25310-43820 radiateur sambu na bisi ya nlemvo ya hyundai mpi bisi ya h100, Chine 25310-43820 radiateur sambu na bisi ya nlemvo ya hyundai mpi bisi ya h100 yina ke salaka, ke pesaka bima

Tinda Kuyula